www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Изтрити теми


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Изтрити теми
Eлтимир
Публикувано на: 7.10.2007, 22:13
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Днес поизтрих някои от моите тъпи теми. Доспа ми се, уморих се, утре ще продължа. Ако някои от модераторите се включат, ще привършим по-бързо. Благодаря им предварително. Знам, че за някои от тях ще бъде истинско удоволствие. И така, очаквам пълно освобождаване на този сайт от всичко мое.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 8.10.2007, 11:35
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Продължавам с разчистването, но не разполагам с много време. Ако и другите модератори се включат, ще стане по-бързо. Освен това нямам права да трия снимки. А държа снимките от пожара, например също да бъдат изтрити. Има още снимки, които не са за този сайт. Значи или другите модератори и админите да влязат в действие или да ми се дадат права на мен да довърша своята работа.


--------------------
PM
Top
Миро
Публикувано на: 8.10.2007, 11:37
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Елтимире, какво пак те прихвана? Не ти се струва достоен този сайт и форум за твоето мнение или има нещо дето не го знам и не съм достоен да знам?
PMUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 8.10.2007, 17:51
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Продължгавам да настоявам за изтриване на личните ми снимки от галерията. Някакви си снимки на пожар, при който съм се напил и съм се подпалил сам. И някакви си снимки на цигани и турци. нали така се твърди. Тогава или трийте или ми дайте права аз да си ги изтрия. Чужди материали няма да закачам, ще трия само своите.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 8.10.2007, 19:40
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Няма да променя своето мнение, затова изтрийте моите неща и да приключваме. Дотогава ще трия само мои теми и мнения, друго не ми е по силите. Но ще го правя, освен ако не получа БАН. Тогава вече няма да мога.


--------------------
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 8.10.2007, 19:50
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Какво става тука!?
И какво означава всичко това?!
Ако аз съм виновен за нещо - да се омитам овреме! smil4334aa05d5cb2.gif


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 8.10.2007, 20:05
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Не, Георги, ти нямаш никакво участие в онова, което се случи. Един ден ще се видим с теб и ще ти разкажа подробно. Даже може да е по-скоро, отколкото сега предполагаме.
Тук се опитах нещо да предотвратя, не ми стигнаха силите. Вече е късно. Сега искам моята личност да не присъства повече в тоя сайт.


--------------------
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 8.10.2007, 20:19
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Нима Петимата от РЕМС са били отново на линия?
И май е време едно оловно тяло да пробие нечий чифутски череп. От двете страни, да замине в пространството и да няма намерен проектил за доказателство и улика. smil4334af067a7a3.gif

Това съобщение е редактирано от georgi_nz на 8.10.2007, 20:30


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 8.10.2007, 21:33
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Най-малко ЛЕМС са причина за решението ми да се махна. Причините са далеч по-сложни. Някои явно знаят, затова си мълчат. Този път решението ми е окончателно. Може да се види по решимостта ми да трия свои мнения и теми. И ще продължа да го правя, докато не остане нищо, писано от мен. Човек трябва да има и достойнство.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Очаквам да бъдат изтрити личните ми снимки от галерията и да прекратяваме това безумие. От рекламата за книгите също няма нужда. Можете да я замените с нещо по-красиво и полезно.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 9.10.2007, 16:46
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Знам, че не ви пука, но на мен ми пука. Държа да бъдат изтрити моите неща от тоя сайт, където имате толкова гадно мнение за мен. Щом съм алкохолик, цигански турчин и още не помня какво махнете моите неща и да приключваме.


--------------------
PM
Top
antijew
Публикувано на: 9.10.2007, 17:13
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (Елтимир @ Oct 9 2007, 04:46 PM)
Знам, че не ви пука, но на мен ми пука. Държа да бъдат изтрити моите неща от тоя сайт, където имате толкова гадно мнение за мен. Щом съм алкохолик, цигански турчин и още не помня какво махнете моите неща и да приключваме.

На който не му пука,значи мястото му не е тука!
Много добре знаем,че мотора на сайта си ти,така,че не е хубаво това,което казваш,че имаме гадно мнение за теб.Повечето знаем,че не си алкохолик и цигански турчин,а това го плещят само провокаторите за да предпремеш тези действия,които в момента правиш.Не искам да вярвам,че са успели...


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 9.10.2007, 17:42
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ако някой изтърпи и една десета от това, което изтърпях аз, нека остане. Ако някой изтърпи и една десета от гадостите, без никой да каже и дума в негова защита, нека остане. Аз повече не мога. Останете си с чифутите и с ЛЕМС. Аз няма да остана. Болно ми е, и ми е мъчно, че се получи така, но все пак имам дойстойнство. Ако остана, и него ще загубя. Не искам, само то, достойнството ми остана.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 9.10.2007, 18:22
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Настоявам за махане на всичко мое от тоя сайт. Тоя сайт няма нищо общо с мен и аз нямам нищо общо с него. Как по-ясно да го кажа? Щом съм алкохолик, сексуален маианиак, наисилник, импотентен при това, цигански турчин и още забравих какво - нямам място в тоя сайт. Админите търпят клеветниците, значи аз се оттеглям. А какъв съм - хората, които са идвали тук, които ме познават лично - те ще решат. Е, не всички. Севар и Запознат също са идвали и ме познават лично, но не се решиха да решат. Тяхна работа. Лайно и орел не могат да стоят под една стряха. "Аз отлитам" - рекло цигането на милиционера.


--------------------
PM
Top
Миро
Публикувано на: 9.10.2007, 18:58
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



QUOTE (Елтимир @ Oct 9 2007, 06:22 PM)
Настоявам за махане на всичко мое от тоя сайт. Тоя сайт няма нищо общо с мен и аз нямам нищо общо с него.

Никой не е в състояние да попречи на някой, който почне да плюе себе си, а ти в момента точно това правиш. Сайтът нямал нищо общо с него...ами с кого има по-вече общо бе, Елтимире? Абе ти чуваш ли се какво говориш изобщо или си допуснал да ти зомбират тиквата с тези глупости? Я помисли барем веднъж и от тази страна-това настроение твое ли си е или ... а?
Аз ако съм на мястото на админа ше те банна веднага, за да останат нещата, които си писал.

И не си мисли , че те кандърдисвам, прави каквото си намислил...Колобъре. Просто лично мнение изразявам.
PMUsers Website
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020